> PRACA > Kraków

Product Development Manager w Kraków, Małopolskie sprżedam

Zadania: Analiza rynku, konkurencji, potencjalnych kanałów sprzedaży dla nowej grupy produktowej Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i rozwój sieci sprzedaży Tworzenie planów rozwoju produktu oraz planów sprzedażowych Przeprowadzanie prezentacji produktowych u klientów Tworzenie ofert i umów dla nowych klientów przy współpracy z działem sprzedaży i marketingu Obsługa posprzedażowa pozyskanych klientów przy wsparciu działu handlowego Udział w targach branżowych, kreowanie wizerunku firmy na lokalnych i ogólnopolskich rynkach Oczekiwania: Doświadczenie we wdrażaniu nowych produktów i poszukiwaniu nowych możliwości rozwoju Min. 3letnie doświadczenie w sprzedaży w branży urządzeń sprzątających i chemii gospodarczej Umiejętność aktywnego budowania rynku sprzedaży B2B Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 - będzie atutem Orientacja na wynik i osiąganie założonych celów Oferujemy: Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę u naszego klienta, Pracę pełną wyzwań z możliwościami rozwoju Pracę w prężnie rozwijającej się firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku, Atrakcyjne wynagrodzenie premie Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód służbowy Pracę mobilną na terenie Polski oraz home office Numer referencyjny: PDM/WA2/06/19/AC

Detale ogłoszenia: Product Development Manager
Sprzedawca: Adecco Poland Sp. z o.o.
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoMałopolskie
Miasto:Kraków